بهنام خواجه امینیان متولد 57مین روز از بهار هزار و سیصدوهفتادمین گردش خورشید و زمین به دور هم.... از دنیایی کاهگل ها...سرای قناتها...دیار عبادتها... شهری که نگینش قد برافراشته منارها به نشانه ازادی خواهی مردمانش برای رسیدت به اوج....من از دیاری میگویم که سه فصل دارد :اول تابستان بهاری،دوم پائیزی زمستانی و اوج همه فصلهایش محرم است... اینجا که من با شما میگویم یزد است... علاقه ام بردن قلم بر کاغذ و سیاه کردن سفیدی های اوراق دفترم در احوالات این روزگار است و شاید به همین دلیل بود که پیشه خبرنویسی و روزنامه نگاری را پیش گرفتم و حال در وبگاه قلم پارسی از دنیایی که در گوشه ای از ان میزیم دل نوشته هایی از خود را به اشتراک میگذارم... فکر کنم برای شناخت اولیه من کافی باشه!!!
  :: بهنام خواجه امینیان


   

به بهانه همنوازان راز
چهارشنبه ٧ فروردین ۱۳٩٢ ساعت ٧:٢٦ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست بهنام خواجه امینیان ( نظرات )
روز گذشته پس از مدتها وقفه ناخواسته یادداشتی در مورد مسائل و مشکلات گروه های هنری استان در حاشیه اجرای کنسرت گروه همنوازان راز در سایت خبری یزد فردا منتشر شد.
در این متن به سه مشکل این روزهای گروه های هنری یزد(عدم حمایت کافی از گرو های موسیقی ، مشکلات مجوز و همچنین مسئله تالار فرهنگ شهرستان یزد ) پرداخته شده است که متن کامل این یادداشت را میتوانید از اینجا در سایت یزد فردا یا در وبگاه قلم پارسی خبر در این اینجا مشاهده نمائید.:: برچسب‌ها: قلم پارسی, شب نامه