بهنام خواجه امینیان متولد 57مین روز از بهار هزار و سیصدوهفتادمین گردش خورشید و زمین به دور هم.... از دنیایی کاهگل ها...سرای قناتها...دیار عبادتها... شهری که نگینش قد برافراشته منارها به نشانه ازادی خواهی مردمانش برای رسیدت به اوج....من از دیاری میگویم که سه فصل دارد :اول تابستان بهاری،دوم پائیزی زمستانی و اوج همه فصلهایش محرم است... اینجا که من با شما میگویم یزد است... علاقه ام بردن قلم بر کاغذ و سیاه کردن سفیدی های اوراق دفترم در احوالات این روزگار است و شاید به همین دلیل بود که پیشه خبرنویسی و روزنامه نگاری را پیش گرفتم و حال در وبگاه قلم پارسی از دنیایی که در گوشه ای از ان میزیم دل نوشته هایی از خود را به اشتراک میگذارم... فکر کنم برای شناخت اولیه من کافی باشه!!!
  :: بهنام خواجه امینیان


   

تابستان در راه ، بوی امتحان میدهد!
یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳٩۱ ساعت ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست بهنام خواجه امینیان ( نظرات )

دیگه کم کم هُرمِ گَرمِ نفسهای تابستون داره میرسه...،

و این یعنی دیگه وقت‌، وقت مثل خر تو کتاب رفتنه!

امسال دیگه واقعا میخوام بخونم و برم جلو...خیلی خیلی از بقیه عقبم و باید جبران کنم، مخصوصا حالا که دیگه دارم خودمو برای ارشد آماده میکنم و میخوام با قبولی ارشد چند تا نشونه بزنم ، هدفهای که بالاترینش رفتنه!!!!

یه دل پر حرف دارم ولی هنوز حس نوشتن زیاد نیست....فعلا که بجای شعر و داستان و دلنوشته دارم هر روز ، روز نوشته خودمو مینویسم...که گه گاهی اینجا میذارم....

التماس دعا...!
:: برچسب‌ها: